Kinnisvara müümine, üürile andmine ja
konsultatsioon

134 680 € 2 600 EUR/m²
Tehing: Müüa korter, 3 tuba
Korruseid: 2
Tube: 3
Magamistube: 2
Ehitusaasta: 2020
Seisukord: Uus
Omandivorm: Korteriomand
Üldpind: 51.8 m²
Katastrinumber: 18301:003:0750

Info

Läänemaa, Haapsalu, Haapsalu linn, Vanalinn, Karja 14, 3 tuba, korteriomand, 51,8 m², kivimaja, ehitusaasta 2020, uus, põrandaküte, keskküte, avatud köök, kinnine hoov, toad eraldi, pakettaknad, parkett, parkimine tasuta, planeering läbi mitme korruse, eraldi sissepääs, teed heas seisukorras, naabrid ümberringi, asub keskuses

Lisainfo

Uus kodu Haapsalu vanalinna südames.

Haapsalu vanalinna südamesse Karja tn. 14 on 2020 südasuveks valmimas katusekorrusega ridaelamu. Sinu ümber on puitpitsiline arhitektuur vanalinnas, kaunis rannapromenaad, õdusad kohvikud ning piiskopilinnuse Valge Daam.

Ridamaja on projekteeritud 6-korteriomandina, millest 5 korterit on suurusega 51,8m² ja üks korter 107,5m².
Korterid on lahendatud põhikorruse lakoonilise plaanilahenduse ja katusekorruse kaldkatuse aluste ruumidena. Müügis on 5 korteriomandit, korterid 2-6.
Eluruumid on osaliselt projekteeritud kaldkatuse avatud mahu ja suurema kõrgusega. Arhitektuurne lahendus on kujundatud hoone funktsiooni silmas pidades.
Korterid 2-6 on projekteeritud läbi kahe korruse - esimesele korrusele jääb avatud elutuba kööginurgaga, üks magamistuba ja pesuruum, teisel korrusel on trepihall ja magamistuba.

Kanalisatsioon ja veevarustus ühendatakse linna vee- ja kanalisatsioonivõrkudega.
Küte on lahendatud vesi-põrandaküttena. Lokaalsed ventilatsiooniseadmed on igal korteril eraldi. Hoone energiamärgis on A.

Majaesine parkimisala kaetakse murukivikattega ja kõnniteed kõnniteekivikattega. Ridamaja elanike autode parkimine on lahendatud hoone idaküljel asuval kõnniteekivikattega platsil. Igale korterile on ette nähtud 1 parkimiskoht sissepääsu ees.
Elamul on oma kinnine territoorium, mis on piiratud aiaga. Iga korteri ees on väike terass ja terasside esisele on projekteeritud madal/konteinerhaljastuse peenraala.

Vaata ka kvkeskus.ee/arendused

Asukoht kaardil