• +372 513 4458 +372 503 5934

  • kvkeskus(at)kvkeskus.ee

  • @kvkeskus.ee

Kinnisvara müümine, üürile andmine ja
konsultatsioon

295 000 € 2 923.69 EUR/m²
Tehing: Müüa korter, 3 tuba
Korruseid: 2
Tube: 3
Magamistube: 2
Ehitusaasta: 2020
Seisukord: Uus
Omandivorm: Korteriomand
Üldpind: 100.9 m²
Katastrinumber: 18301:003:0750

Info

Läänemaa, Haapsalu, Haapsalu linn, Vanalinn, Karja 14/2-1, 3 tuba, korteriomand, 100,9 m², kivimaja, ehitusaasta 2020, uus, keraamiline pliit, dušš, saun, põrandaküte, keskküte, avatud köök, külmik, Internet, parkett, parkimine tasuta, köögimööbel, planeering läbi mitme korruse, eraldi sissepääs, kinnine hoov, terrass, toad eraldi, pakettaknad, turvauks, valvesüsteem paigaldatud, asub keskuses, teed heas seisukorras, naabrid kõrval, Promenaad ja Aafrika rand 600 m

Lisainfo

Haapsalu vanalinna südames Karja tn. 14/2 uues katusekorrusega ridaelamus avar läbi kahe korruse eksklusiivne korter.

ÜLDKIRJELDUS: Uus hoone rajatud kooskõlas muinsuskaitse eritingimustele ja kasutatud on ainult traditsioonilisi Haapsalu vanalinna miljöösse sobivaid materjale.
Elamu on rajatud monoliit-plaatvundamendile, välisseinad Bauroc 200 mm plokkidest, lisatud soojustusena 150 mm kivivilla ning välisviimistlusena kasutatud värvitud 21 mm puidust välisvoodrilauda. Korterite vahelised tuletõkkeseinad ehitatud Bauroci 250 mm akustik väikeplokkidest,
Igal korteril oma sissepääs tänavatasapinnalt. Soojustatud välisuksed turvalukkudega.
Katusekate pika paaniga plekk. Katusealused soojustatud puistevillaga.
Sellel korteril lokaalne ventilatsiooni agregaat.
Signalisatsioonivalmidus.
Kanalisatsioon ja veevarustus linna võrkudest. Küte on lahendatud vesi-põrandaküttena, mis tagab ühtlase soojusjaotuse ja madalad ülalpidamiskulud.
Hoone energiamärgis on A.

KORTERID: Ridamajas kokku 6 korteriomandit, millest korter nr 1 on netopinnaga 100,9 m².
Korteri põrandapindala arvestusena on 107,5 m².

Korteri planeering on läbi kahe korruse - esimesele korrusele jääb esik, avatud elutuba kööginurgaga, üks magamistuba, pesuruum leilisaunaga ja tualettruum.
Teisele korrusele viib tammespooniga trepp kus avar trepihall vaatega alumisele korrusele, magamistuba ja tualettruum. Trepihalli ruumikas platvorm võimaldab kasutust kas raamatukoguna, avatud tööruumina või omal äranägemisel muu eluruumina.
Põrandad kaetud naturaalse 1-lipilise laudparketiga ning kvaliteetsete Itaalia keraamiliste plaatidega (Caesar), seinapinnad värvitud (Caparol matt), kaldlaed viimistletud oksavaba värvitud puitlaudisega. Haapsalu Uksetehase puidust raamiga siseuksed, pesuruumil matistatud klaasiga.
Paigaldatud kvaliteetne Ponsi (Itaalia) keraamiline sanitaartehnika, tualettpott seinasisese loputuskastiga ning muud san.aksessuaarid on sisekujundaja poolt valitud matt/mustad.
Läbimõeldud valgustus kogu korteri osas, kasutatud erinevaid kombinatsioone vastavalt ruumi otstarbele: süvistatud, suunatavad ja rippvalgustid.
Hind sisaldab köögimööblit koos integreeritud tehnikaga. Paigaldus aprillis-mais 2022.
Kaasaegsed sideühendused loodud, hoones Telia optiline kaabel.
Majaesine parkimisala on kaetud murukivikattega ja kõnniteed kõnniteekiviga. Igale korterile on ette nähtud 1 parkimiskoht sissepääsu ees - selle korteri juurde kuulub eraldi auto katusealune.
Elamul on aiaga piiratud kinnine territoorium, autovärav mobiilse avanemisega, jalgvärav lukustatav.

Läheduses rannapromenaad ja Haapsalu Kuursaal, ümber nurga õdusad kohvikud ning ajalooline piiskopilinnus koos uuenduskuuri läbinud Väikese Linnusega ning sumedad augustiööd Valge Daamiga.

Kasutusluba välja antud 05.10.2020.
Tehinguga seotud notarikulud kannab ostja.

Vaata ka kvkeskus.ee/arendused

Asukoht kaardil