Kinnisvara müümine, üürile andmine ja
konsultatsioon

330 000 € 3.08 EUR/m²
Tehing: Müüa maatükk, elamumaa
Krundi pind: 107000 m²
Katastrinumber: 67401:001:0406

Info

Läänemaa, Haapsalu, Haapsalu linn, Nõmme, Tooma, krunt 10,7 ha, detailplaneering tehtud, mets lähedal, asulast väljas

Lisainfo

Müüa mere lähedal detailplaneeringuga kaetud ala Läänemaal Haapsalus Nõmme külas.
On võimalik ka kokku leppida arenduse elluviimiseks osaluse jagamine kaasosanikuna ilma maad välja ostmata.
Müüdava kinnistu läänepoolne osa on looduslik rohumaa, esineb paepaljandeid; idapoolne osa on kaetud metsaga (okas-ja lehtpuud). Planeeringu ala ei jää üleujutatavale alale, kõrgusmärgid jäävad vahemikku 4-8,5 m.
Detailplaneeringuga on maa-ala jagatud elamukruntideks suurusega 3000-4180 m2 ja üheks üldmaa krundiks (laste mänguväljak), tee rajamine on ette nähtud eraldi katastriüksusena. Teekausid on rajatud.
Kruntidele Nõmme-Tooma tee 12, 14-18 ja 20 on lubatud ehitada paariselamud ja kuni 3 ühekorruselist kõrvalhoonet, ülejäänud kruntidele ehitusõigus üksikelamule ja kuni kahele ühekorruselisele kõrvalhoonele.
Hoonete projektid kooskõlastada eskiisi staadiumis.
Elektrivarustus planeeritud olemasolevast trafopunktist ca 720 m lõunas, pikendada vaja õhuliini Tooma kinnistuni.
Detailplaneeringu elluviimise järjekord näeb ette arendaja kohustuse välja ehitada juurdepääs kruntidele, välja ehitada puurkaevud (planeeringualal 12 puurkaevu) ning välja ehitada elektriliinid koos liitumispunktidega elektrikilpide näol kruntide piiril.
Täpsemad detailplaneeringu seletuskirja andmed olemas Kinnisvara Vahenduskeskuses. Müüa või vahetada muu ärikinnisvara vastu. Teretulnud igasugused vahetuspakkumised ka muus piirkonnas väljaspool Läänemaad.

Asukoht kaardil