• +372 513 4458 +372 503 5934

  • kvkeskus(at)kvkeskus.ee

  • @kvkeskus.ee

Kinnisvara Vahenduskeskusest

Kinnisvara Vahenduskeskusest.

Kinnisvara Vahenduskeskus loodi 2009.a, kuid Katrin Annus alustas maaklertegevusega aastal 2005 – esialgsed kogemused tulid kohalikus väikefirmas, sealt edasi tööpakkumine börsiettevõttesse Arco Vara, misjärel sai loogiliseks jätkuks oma büroo asutamine pereettevõtlusena.

Tegeleme elukondliku – ja ärikinnisvara müügiga, hoonestamata maade ning arendusprojektide müügiga. Teeme kinnisvarainvesteeringute tasuvuse analüüsi ja leiame ärihoonete väärtuse kas projekti sisenemisel või sealt väljumisel. Tegutseme peamiselt Haapsalus ja Lääne-Eestis, kokkuleppel võtame töösse ka mujal asuvaid objekte,

Aitame vara müümisel kui klient ei saa ise sellega tegeleda kas distantsi tõttu, oma müügi-, asjaajamise või tehniliste oskuste puudulikkuse tõttu või lihtsalt pelglikkusest võõraste inimestega suhelda. 

Saame olla abiks kui on vaja objektiivset hinnangut võimalikule müügihinnale, on vajadus mõista terminite tähendust või on vaja ennetada omandisuhetest tulenevaid võimalikke probleeme näiteks kaasomandi müümisel.  Anname nõu müügi ajal tekkivate tsiviilõiguslike probleemide puhul ja leiame lahendused dokumentatsiooni korrastamisel.

Kinnisvara ära müümise seisukohalt on oluline kinnisvaraturu põhjalik tundmine ja tehingute-hindade pidev analüüs ehk kompetents ja kogemus.

Oleme seisukohal, et kinnisvara vahendusteenust saab osutada professionaalselt, kliendikeskselt ja juriidiliselt korrektselt vaid tõestatud kutseoskuste tasemel, tehes seda igapäevase põhitööna. Lõpetatud TÜ Rahanduse ja Arvestuse Instituudi Kinnisvaraõiguse ning Kinnisvaraäri ja -turu toimemehhanismide eriala andis põhjalikud kinnisvaraalased teadmised ning valdkonnas orienteeruva juriidilise pädevuse, mistõttu kutsetunnistuse esmataotlemine ja taastõendamised on olnud edukad.

Kinnisvara müük ei ole pelgalt müügitöö – sellega kaasneb vastutus ja vajadus keskenduda inimeste kinnisvaraalastele probleemidele lahenduse leidmisele. Üsna tihti tuleb tegeleda osapooltele õiguste selgitamisega, mis otseselt ei olegi seotud müügiga kuid milleta tehinguni ei ole võimalik jõuda.

Klientide usaldust ei saa osta ega kampaania korras kehtestada, see tuleb välja teenida.

Siinjuures on Kinnisvara Vahenduskeskusel rõõm jätkuvalt tegeleda kinnisvara müügiga, ühtlasi täname seniseid kliente osutatud usalduse eest.

                                                                                 

Tarmo Annus                                                                                                      Katrin Annus

juhataja                                                         kinnisvara vanemmaakler, kutsetunnistus 198483