.

Ostu-müügi vahendamine

Vahendusteenus – kinnisvara müümise teenus
Selge ja läbipaistev müügiesindus, kus kogemustega maakler tegeleb Teie objekti müügiprotsessiga.

Objekti vahendustasu 1,5-4,5% (koos km-ga).

Vahendusteenuse hinna ja tasumise osas saab vajadusel läbi rääkida. Lisanduvaid muid tasusid ei ole (nn. baastasu, kohalkäimise tasu, sõidutasu, “profifotod”, jms.).

Müües objekti Kinnisvara Vahenduskeskuse vahendusel on konsultatsioon tasuta –  kaardistame  objekti omadused, kitsendused ja piirangud; võrdleme objekti eelnevalt müüdud ning hetkel aktiivsete analoogiliste objektidega ning prognoosime müügihinna ja -aja.

Müügipakkumised on püsivalt aktiivsed proffessionaalsetes kinnisvaraportaalides, kodulehel ja Haapsalu peatänaval asuval vitriinaknal. Müügiinfot edastatakse jooksvalt otsinguportaalide klientidele, sarnaste objektidega tutvunud klientidele ning otse büroosse pöördunud klientidele.

Soovi korral paigaldatakse objektile müügiinfo väliplakat ja korraldatakse kliendipäev.

NB! Lepingu lõpetamisel ei kaasne müüjale sanktsioone – nt. trahvi maakleritasu suuruse ulatuses või maakleritasu maksmist kui müüte ise ka pärast lepinguperioodi lõppemist teatud aja jooksul või “profifotode” eest tasu küsimist – maakleri tööülesannete juurde kuulub ka objekti pildistamine, kui müüja soovib kasutada eraldi professionaalset fotograafi (küsige vastavat tunnistust), siis peab olema eelnevalt selge kaasnev hind.