Kinnisvara müümine, üürile andmine ja
konsultatsioon

300 000 € 2 973.24 EUR/m²
Tehing: Müüa korter, 4 tuba
Korruseid: 2
Tube: 4
Ehitusaasta: 2020
Seisukord: Uus
Omandivorm: Korteriomand
Üldpind: 100.9 m²
Katastrinumber: 18301:003:0750

Info

Läänemaa, Haapsalu, Haapsalu linn, Vanalinn, Karja 14/2-1, 4 tuba, korteriomand, 100,9 m², kivimaja, ehitusaasta 2020, uus, saun, dušš, põrandaküte, keskküte, avatud köök, Internet, parkimine tasuta, eraldi sissepääs, kinnine hoov, terrass, toad eraldi, pakettaknad, parkett, planeering läbi mitme korruse, turvauks, valvesüsteem paigaldatud, naabrid kõrval, Promenaad ja Aafrika rand 600 m, asub keskuses, teed heas seisukorras

Lisainfo

Haapsalu vanalinna südames Karja tn. 14/2 uus katusekorrusega ridaelamu.

ÜLDKIRJELDUS: Uus hoone rajatud kooskõlas muinsuskaitse eritingimustele ja kasutatud on ainult traditsioonilisi Haapsalu vanalinna miljöösse sobivaid materjale.
Elamu on rajatud monoliit-plaatvundamendile, välisseinad Bauroc 200 mm plokkidest, lisatud soojustusena 150 mm kivivilla ning välisviimistlusena kasutatud värvitud 21 mm puidust välisvoodrilauda. Korterite vahelised tuletõkkeseinad ehitatud Bauroci 250 mm akustik väikeplokkidest,
Igal korteril oma sissepääs tänavatasapinnalt. Soojustatud välisuksed turvalukkudega.
Katusekate pika paaniga plekk. Katusealused soojustatud puistevillaga.
Sellel korteril lokaalne ventilatsiooni agregaat.
Signalisatsioonivalmidus.
Kanalisatsioon ja veevarustus linna võrkudest. Küte on lahendatud vesi-põrandaküttena, mis tagab ühtlase soojusjaotuse ja madalad ülalpidamiskulud.
Hoone energiamärgis on A.

KORTERID: Ridamajas kokku 6 korteriomandit, millest üks korter netopinnaga 100,9 m².
Korteri põrandapindala arvestusena on 107,5 m².

Korteri planeering on läbi kahe korruse - esimesele korrusele jääb esik, avatud elutuba kööginurgaga, üks magamistuba, pesuruum leilisaunaga ja tualettruum.
Teisele korrusele viib tammespooniga trepp kus avar trepihall vaatega alumisele korrusele, magamistuba ja tualettruum.

Põrandad kaetud naturaalse 1-lipilise laudparketiga ning kvaliteetsete Itaalia keraamiliste plaatidega (Caesar), seinapinnad värvitud (Caparol matt), kaldlaed viimistletud oksavaba värvitud puitlaudisega. Haapsalu Uksetehase puidust raamiga siseuksed, pesuruumil matistatud klaasiga.
Paigaldatud kvaliteetne Ponsi (Itaalia) keraamiline sanitaartehnika, tualettpott seinasisese loputuskastiga ning muud san.aksessuaarid on sisekujundaja poolt valitud matt/mustad.
Läbimõeldud valgustus kogu korteri osas, kasutatud erinevaid kombinatsioone vastavalt ruumi otstarbele: süvistatud, suunatavad ja rippvalgustid.
Kaasaegsed sideühendused, Telia optiline kaabel.
Majaesine parkimisala on kaetud murukivikattega ja kõnniteed kõnniteekiviga. Igale korterile on ette nähtud 1 parkimiskoht sissepääsu ees. Selle korteri juurde kuulub eraldi auto katusealune.
Elamul on aiaga piiratud kinnine territoorium, autovärav mobiilse avanemisega, jalgvärav lukustatav.

Läheduses rannapromenaad ja Haapsalu Kuursaal, õdusad kohvikud ning ajalooline piiskopilinnus koos Valge Daamiga.

Kasutusluba välja antud 05.10.2020. Tehinguga seotud notarikulud kannab ostja.

Vaata ka kvkeskus.ee/arendused

Asukoht kaardil