• +372 513 4458 +372 503 5934

  • kvkeskus(at)kvkeskus.ee

  • @kvkeskus.ee

Kinnisvara müümine, üürile andmine ja
konsultatsioon

350 000 € 5 271.08 EUR/m²
Tehing: Müüa suvila, 2 magamistuba
Korruseid: 2
Tube: 3
Magamistube: 2
Ehitusaasta: 2016
Seisukord: Uus
Valmidus: Valmis
Omandivorm: Kinnistu
Üldpind: 66.4 m²
Krundi pind: 8707 m²
Katastrinumber: 52001:001:0138

Info

Läänemaa, Lääne-Nigula vald, Elbiku/Ölbäck, Elbiku, Käbi, 3 tuba, 2 korrust, Kinnistu, palkmaja, valmis, uus, ehitusaasta 2016, elamispind 66,2 m², kogupind 66,4 m², krunt 8 707 m², keraamiline pliit, boiler, dušš, õhksoojuspump, põrandaküte, külmik, Internet, kanalisatsioon, parkimine tasuta, kombineeritud küte, kamin, köögimööbel, lokaalne vesi, mööbli võimalus, pakettaknad, kõrvalhoone, puurkaev, terrass, elekter, tööstusvool, valvesüsteemi kaabeldus tehtud, naabrivalve, meri 1 000 m, mets lähedal, ümbruses eramud, naabrid kõrval, puusein, kivikatus

Lisainfo

Müüa vähe kasutatud, uueväärses seisukorras suvemaja Roosta liivarannast ca 1 km kaugusel Elbiku külas.

Müügiobjektiks Kassi (52001:001:0340) ja Käbi liitmise teel kujunev suurem kinnistu, kokku 8707 m2 , hetkel menetlustoimingud lõpujärgus. Muu dokumentatsioon on korrastatud, osaliselt veel menetluses.
Käbi kinnistul on loodud elektriühendus 3x16A, puurkaev ja biopuhasti. Kassi kinnistul olemas elektrivalmidus, võimalik liituda ning sellel kinnistul paiknevad käesoleval hetkel väikeehitised alla 20 m2 - kuivkäimla ja Tene aiamaja - omavahel ühendatud laudteega; rajatud lähedale ka massiivsetest palkidest väline istumisala.
Juurdepääsu servituut olemas. Seatud ka ühe naabri kasuks veevõtuservituut, kaevu pumba elekter Käbi kinnistult.

Algse projekti andmed: objekt: suvemaja, tellija: OÜ Pasila, projekteerija: Melotrix Grupp,
Suvila ehitamiseks on kasutatud hoonele sobivaid ja Eesti Vabariigi Tervisekaitsetalituse poolt sertifitseeritud ehitus‐ ja viimistlusmaterjale. Kõik hoone kapitaalseinad on freesprussidest paksusega 200 mm, viimistletud peitsiga, avatäited on liigendatud sobivate aknajaotustega.
Hoone arhitektuurne lahendus on minimalistliku stiiliga, ristkülikukujulise põhiplaaniga, lääne- ja põhjasuunas eendub varikatusega kaetud terrass.
Esimesel korrusel asuvad elutuba kööginišiga, üks magamistuba ning duši-ja tualettruum, projekteeritud sauna leiliruum on kasutusel abiruumina. Teisel korrusel avatud trepihall ning kaldkatusealune tuba.
Sissepääsud hoonesse on lahendatud ida- ja läänefassaadidel asuvatelt terrassidelt.

HOONE TEHNILISED NÄITAJAD:
tuleohutusklass: TP-3, köetav pind: 66.2 m2, hoone eluiga : 50 aastat, kõrgus: 6.5 m, pikkus: 9.6 m, laius: 6.9 m
terrasse 2: KOKKU 23.1 m²

Projekteerimisel lähtutud energiatõhususe nõuetest. Võimalik tutvuda lähemalt projekti seletuskirjaga.
Hoone on kindlustatud sooja ja külma veega, küttega, ventilatsiooniga, loomuliku ja kunstiliku valgustusega, joogivesi võetakse kinnistul asuvast kaevust. Reoveed kanaliseeritakse kinnistul asuvasse biopuhastisse mis vahetas välja algselt paigaldatud kinnise kogumismahuti.

Avatäited - aknad - on normidele vastava soojajuhtivusega, puitaknad, üheraamilised ( saksa tüüpi), 3x klaaspakettaknad, kirgas klaas.

Vahelae helipidavus projekteeriti Rw = 55 dB, katuslae soojajuhtivus projekti järgi 0,2 W/m2K.
Niiskuskonvektsiooni riskide vältimiseks on tarindite kriitilised sõlmed nagu seina ja katuse ühendus, torude läbiviigud tarinditest ehitatud praktiliselt õhkupidavaks.
Hoone energiavarustus on projekteeritud energiatõhus, kasutusel elektri-ja ahiküte, küttesüsteem on reguleeritav, tagatud kõikides ruumides kütte standardile vastavad siseruumide temperatuurid.
Põhikorrusel asub õhkkütte kamin. Lisaküttena kasutusel õhksoojuspump (koos jahutusfunktsiooniga) ja niisketes ruumides elektriline põrandaküte. Soe vesi boileriga, 100 l. Talvel kulud olnud ca 200 €, suvel alla 100 €.
Võimalik edaspidi katusele paigaldada täiendavaid päiksekütte paneele tarbevee tootmiseks.

Siseviimistluses valdavalt naturaalsed materjalid, rahulik värvigamma.
Kõik puitpõrandad, välisuksed ja siseuksed puidust, pesuruumis kasutatud viimistlusena keraamilisi plaate.

Hinna sees köögi-ja elutoa mööbel.

Omanike kodurahu tagamiseks palun eelnevalt vaatamise aeg kokku leppida.

Asukoht kaardil