• +372 503 5934 +372 513 4458

  • kvkeskus(at)kvkeskus.ee

  • @kvkeskus.ee

Kinnisvara müümine, üürile andmine ja
konsultatsioon

45 000 € 500 EUR/m²
Tehing: Müüa maja
Korruseid: 1
Tube: 2
Seisukord: Vajab renoveerimist
Omandivorm: Kinnistu
Üldpind: 90 m²
Krundi pind: 2232 m²
Katastrinumber: 52001:001:1290

Info

Läänemaa, Lääne-Nigula vald, Höbringi/Höbring, Lönnbacki, Lönnbacki, 2 tuba, 1 korrust, Kinnistu, puitmaja, vajab renoveerimist, elamispind 68.2 m², kogupind 90 m², krunt 2232, kõrvalhoone, ühistransport, parkimine tasuta, naabrid kaugel, mets lähedal, asulast väljas, kattega teed, puusein

Lisainfo

Müüa hoonestatud kinnistu Höbringi külas.
Hea juurdepääsuga elamumaa sihtotstarbega kinnistul paiknevad endine Höbringi kauplusehoone koos eraldiseisva laohoonega. Hooned on pikalt seisnud kasutamata.

Elektriliitumine võimalik, 3x16A on eelhinnanguliselt ampritasu alusel.
Suurema võimsuse soovil täpsustab lahenduse ja liitumiskulu liitumistaotluse menetlusel.
Hoonete seisukord rekonstrueerimist vajavad, võimalik ka uute ehitamine. Transpordiametilt palve, et uued hooned ehitataks riigiteest võimalusel kaugemale kui vanad hooned hetkel on.
Soovitus puudutab eriti vana kauplusehoonet, mis tekitab suhteliselt pimeda nurga kui vallateelt riigiteele sõita. Transpordiamet riigiteelt mahasõitu otse kinnistule ei võimalda, seega juurdepääs krundile tuleb kavandada Metskonna-Höbringi valla teelt.
Soovitus on uute hoonete asukohtade osas eelnevalt konsulteerida elektrifirmaga, sest olemasoleva põhihoone nurga juures on õhuliini post millelt väljuvad kolm õhuliini.
Võib rajada oma puurkaevu ja kuna krunt ei ole väga suur, siis kanalisatsioon tuleb lahendada lekkekindla reoveemahutiga. Kauplusehoone juurde on kunagi rajatud šahtkaev - hetkel puudub teadmine, kas kaev vajaks korralikku puhastamist või on siiski otstarbekas uus rajada teest kaugemale hoovialale.
Ühistranspordi peatus tee ääres, naabrid asuvad kaugemal.
Oleme avatud hinnapakkumistele.
Palun informeerida kui on soov minna kinnistut iseseisvalt üle vaadata.

Asukoht kaardil