• +372 503 5934 +372 513 4458

  • kvkeskus(at)kvkeskus.ee

  • @kvkeskus.ee

Too oma seisev kinnisvara müüki!

Too oma seisev kinnisvara müüki!

Tehingu tüüp: Müüa

Lisainfo

Kirjeldus

Kasutusel mitte olev kinnisvara ei ole nagu hea vein, mis muutub aastatega paremaks. Juba mõned aastad tühjalt seisnud maja muutub rõskeks ja niiskeks, tasapisi hiilivad juurde ilmastikust tingitud kahjud, mis süvenevad kiiremini kui usume. Ühel hetkel ei ole enam asjal isegi mitte rahuldavat seisukorda. Rääkimata aiast ja hoovist, mis sisuliselt ühe suvega saab esimesed metsistumise tunnused, edasi juba lokkab nõges ja naat, igast puuseemnest saab võrse ja nii ta läheb…

Maja ja seda ümbritsev hooviala tahab peremeest. Sellist, kes on kohal, märkab ja teeb, aitab koha uuele elule.

Kui on pereringis selge, et sugulaste-tuttavate seas ei ole seisva asja omandajat ehk kes maja kasutusele võtaks ja hooldama hakkaks, siis on mõistlik otsus kinnisvara müüki panna. Kindlasti leidub keegi, kes tunneb, et see maja ja koht on just teda oodanud.

Need otsused ei ole kunagi kerged. Kuid mida rohkem seda edasi lükata, seda vähem on võimalust kinnisvara eest endale vastuvõetavat hinda saada. Ostja ei maksa müüjale kalli emotsiooni eest vaid reaalsuses eksisteeriva seisukorra eest. Ostjate pakkumised langevad seda madalamaks, mida suurem töö ja investeering ees ootab.

Ära lase õiget hetke mööda!